01

CHORUS

Морозильна бонета CHORUS на вбудованому агрегаті для викладки охолоджених або заморожених товарів. Дворежимна версія комплектується розсувними скляними кришками, занижені борту забезпечують широкий огляд продукції.

Read More
02

ARMONIA GREEN

Холодильні гірки ARMONIA GREEN були розроблені і виготовлені виключно для демонстрації розфасованих свіжих продуктів, таких як ковбаси, молочні продукти, делікатеси, розфасовані продукти і м’ясо, суха випічка та напівфабрикати.

Read More
03

OUVERTURE GREEN

Елегантна, з великою площею викладки середньотемпературна холодильна гірка для демонстрації молочної, гастрономічної та м’ясної продукції. Модель OUVERTURE GREEN – відмінний засіб демонстрації продукції з низьким енергоспоживанням, розроблений та виготовлений відповідно до вимог невеликих і середніх торговельних площ.

Read More
04

OPERA SV GREEN

Холодильна гірка OPERA SV GREEN для тимчасового зберігання, демонстрації молочної продукції, овочів і фруктів, охолоджених напоїв, нарізки. Дана модель ідеально підходить для магазинів з невеликою торговою площею.

Read More
05

OPERA GREEN

Холодильна гірка OPERA GREEN для тимчасового зберігання, демонстрації молочної продукції, овочів і фруктів, охолоджених напоїв, нарізки. Дана модель ідеально підходить для магазинів з невеликою торговою площею.

Read More
06

SIPARIO GREEN

Холодильні гірки SIPARIO GREEN були розроблені і виготовлені виключно для демонстрації розфасованих свіжих продуктів, таких як ковбаси, молочні продукти, делікатеси, розфасовані продукти і м’ясо, суха випічка та напівфабрикати.

Read More
07

SOUND TOP ENERGY

SOUND TOP ENERGY – морозильні шафи-бонети, які чудово поєднують в собі вражаючий дизайн, низьке енергоспоживання, велику місткість і демонстраційну поверхні.

Read More
08

SOUND BT TN

SOUND BT TN – низькотемпературна морозильна скриня-бонета прекрасно поєднує в собі вражаючий дизайн, низьке енергоспоживання, велику місткість і демонстраційну поверхню.

Read More
09

SOUND BT

SOUND BT – низькотемпературна морозильна скриня-бонета прекрасно поєднує в собі вражаючий дизайн, низьке енергоспоживання, велику місткість і демонстраційну поверхню.

Read More
09

SAMBA

SAMBA – вертикальна холодильна гірка на вбудованому агрегаті. Спеціалізується на зберіганні м’яса.

Read More