ПРО КОМПАНІЮ

Завод компанії Costan в Італії

Компанія Costan заснована в 1946 р в Італії і сьогодні є одним зі світових лідерів у виробництві холодильного торгового обладнання.

На сьогоднішній день у компанії Costan найбільші обсяги поставок на ринок Європи та друге
місце за обсягом продажів в світі в складі корпорації Epta-Group. Фабрики в Італії, Франції, Туреччині, Китаї, Бразилії та ін. Країнах забезпечують компанії світове лідерство в області оснащення магазинів холодильної торгової меблями.

Завдяки постійним інноваціям, фахівцям компанії Costan вдалося створити максимально
ергономічне і функціональне холодильне обладнання з сучасним дизайном. Все професійне холодильне торгове обладнання максимально зручно і комфортно як для покупців, так і для обслуговуючого персоналу. Викладка товарів здійснюється з максимально вигідним візуальним ефектом, що забезпечує ідеальний огляд представленої гами продукції.

Асортиментний ряд продукції Costan включає обладнання торгове холодильне для продуктового і рибного магазину, супермаркету, ресторану, кафе: гастрономічні та кондитерські холодильні вітрини, пристінні холодильні гірки для молочних, м’ясних продуктів і овочів, комбіновані холодильні шафи вітрини, острівні бонети на один або два ряди.

Наші фахівці здійснюють проектування продовольчих магазинів, супермаркетів, торгових центрів і підбір, монтаж холодильного обладнання для торгівлі.