Холодильні гірки

Холодильні гірки або як їх ще називають охолоджувані стелажі – це холодильне торгове обладнання, яке призначене для демонстрації і короткочасного зберігання широкого асортименту продукції. Даний тип обладнання прекрасно підходить для зберігання ковбасних, молочних, м’ясних виробів, сирів, овочів, фруктів і кондитерських виробів.

Холодильні гірки, на відміну від інших типів холодильного обладнання (шафи, бонети, вітрини), забезпечують велику площу і корисний об’єм, і при цьому займають малу частину торгового залу. Також, завдяки вертикальній викладки товарів, гірки дозволяють представити покупцям більший асортимент і огляд продукції, що продається.

За типом розташування гірки поділяють на:
• острівні холодильні гірки – встановлюються в середній частині торгового залу;
• пристінні холодильні гірки (регали) – встановлюються уздовж стін приміщення.

GRANVISTA NEXT

GRANVISTA NEXT – вертикальна холодильна вітрина, яка була розроблена і виготовлена виключно для демонстрації свіжих упакованих продуктів, напоїв і молочних продуктів.

Детальніше

GRANVISTA URBAN

GRANVISTA URBAN – вертикальна холодильна вітрина, яка була розроблена і виготовлена виключно для демонстрації свіжих упакованих продуктів, напоїв і молочних продуктів.

Детальніше

GRANVISTA SEASON

GRANVISTA SEASON – вертикальна охолоджувана вітрина, яка була розроблена і виготовлена виключно для демонстрації свіжих фруктів, овочів і квітів.

Детальніше

GAZELLE 4

GAZELLE 4 – вертикальна холодильна вітрина, яка була розроблена і виготовлена виключно для демонстрації свіжих упакованих продуктів, напоїв і молочних продуктів.

Детальніше

LION HF295

Привабливий дизайн, майстерне внутрішнє оснащення і освітлювальна апаратура – це ті риси, які перетворюють холодильну гірку LION HF445G в чудовий засіб демонстрації продукції.

Детальніше

LION HF445

Привабливий дизайн, майстерне внутрішнє оснащення і освітлювальна апаратура – це ті риси, які перетворюють холодильну гірку LION HF445 в чудовий засіб демонстрації продукції.

Детальніше

LION HF445G

Привабливий дизайн, майстерне внутрішнє оснащення і освітлювальна апаратура – це ті риси, які перетворюють холодильну гірку LION HF445G в чудовий засіб демонстрації продукції.

Детальніше

LION CUB STYLE

Вертикальна холодильна гірка LION CUB STYLE – представницьке обладнання створює пишність і простір в єдиному торговельному просторі.

Детальніше

LION CUB STUDIO

Вертикальна холодильна гірка LION CUB STUDIO – представницьке обладнання створює пишність і простір в єдиному торговельному просторі.

Детальніше

LION CUB DESIGN

Вертикальна холодильна гірка LION CUB DESIGN – представницьке обладнання створює пишність і простір в єдиному торговельному просторі.

Детальніше

AERIA NEXT

AERIA NEXT – це низька вертикальна холодильна вітрина для охолодженого м’яса, молочних продуктів і делікатесів.

Детальніше

AERIA

AERIA – це низька вертикальна холодильна вітрина для охолодженого м’яса, молочних продуктів і делікатесів.

Детальніше

AERIA SEASON

AERIA SEASON – це низька вертикальна охлаждаемая вітрина для фруктів, овочів і квітів.

Детальніше

KIWI

Вертикальна охолоджуюча вітрина KIWI – оригінальне рішення для овочевого відділу, стиків в лінію, з фронтальним завантаженням для продажу овочів і фруктів.

Детальніше

IMPALA

Контейнерна вертикальна холодильна вітрина IMPALA найкраще рішення для подання продуктів з високою оборотністю, таких як молоко, яйця та ін.

Детальніше