Автономне обладнання

CHORUS

Морозильна бонета CHORUS на вбудованому агрегаті для викладки охолоджених або заморожених товарів. Дворежимна версія комплектується розсувними скляними кришками, занижені борту забезпечують широкий огляд продукції.

Детальніше

ARMONIA GREEN

Холодильні гірки ARMONIA GREEN були розроблені і виготовлені виключно для демонстрації розфасованих свіжих продуктів, таких як ковбаси, молочні продукти, делікатеси, розфасовані продукти і м’ясо, суха випічка та напівфабрикати.

Детальніше

OUVERTURE GREEN

Елегантна, з великою площею викладки середньотемпературна холодильна гірка для демонстрації молочної, гастрономічної та м’ясної продукції. Модель OUVERTURE GREEN – відмінний засіб демонстрації продукції з низьким енергоспоживанням, розроблений та виготовлений відповідно до вимог невеликих і середніх торговельних площ.

Детальніше

OPERA SV GREEN

Холодильна гірка OPERA SV GREEN для тимчасового зберігання, демонстрації молочної продукції, овочів і фруктів, охолоджених напоїв, нарізки. Дана модель ідеально підходить для магазинів з невеликою торговою площею.

Детальніше

OPERA GREEN

Холодильна гірка OPERA GREEN для тимчасового зберігання, демонстрації молочної продукції, овочів і фруктів, охолоджених напоїв, нарізки. Дана модель ідеально підходить для магазинів з невеликою торговою площею.

Детальніше

SIPARIO GREEN

Холодильні гірки SIPARIO GREEN були розроблені і виготовлені виключно для демонстрації розфасованих свіжих продуктів, таких як ковбаси, молочні продукти, делікатеси, розфасовані продукти і м’ясо, суха випічка та напівфабрикати.

Детальніше

SOUND TOP ENERGY

SOUND TOP ENERGY – морозильні шафи-бонети, які чудово поєднують в собі вражаючий дизайн, низьке енергоспоживання, велику місткість і демонстраційну поверхні.

Детальніше

SOUND BT TN

SOUND BT TN – низькотемпературна морозильна скриня-бонета прекрасно поєднує в собі вражаючий дизайн, низьке енергоспоживання, велику місткість і демонстраційну поверхню.

Детальніше

SOUND BT

SOUND BT – низькотемпературна морозильна скриня-бонета прекрасно поєднує в собі вражаючий дизайн, низьке енергоспоживання, велику місткість і демонстраційну поверхню.

Детальніше

SAMBA

SAMBA – вертикальна холодильна гірка на вбудованому агрегаті. Спеціалізується на зберіганні м’яса.

Детальніше

MAMBO NEXT

MAMBO NEXT – компактний напів-вертикальний plug-in (на вбудованому агрегаті), який ідеально підходить для невеликих торгових майданчиків, міні-маркетів та магазинів формату «біля дому».

Детальніше

BELUGA

Морозильна бонета BELUGA зі легкими кришками з великим об’ємом камери. Використовується для викладки морозива, заморожених продуктів, напівфабрикатів.

Детальніше

KEPLERO NEXT

KEPLERO NEXT – холодильна вітрина для гіпер- і супермаркетів, використовується для фасованої продукції та делікатеси, м’ясна продукція, молочні продукти).

Детальніше

GALILEO GREEN

GALILEO GREEN – компактна холодильна вітрина для гіпер- і супермаркетів, використовується під самообслуговування фасованої продукції (делікатеси, м’ясна продукція, молочні продукти).

Детальніше