Морозильне (низькотемпературне) обладнання

Морозильне (низькотемпературне) обладнання італійської компанії Costan – це дуже популярне торгове холодильне обладнання в гіпер-, супермаркетах і продуктових магазинах.

Воно призначене для демонстрації і короткочасного зберігання заморожених продуктів (напівфабрикати, м’ясо, риба, морозиво та напої).

Морозильне обладнання представлено 3 видами: бонети, шафи і шафи-бонети.

Морозильні бонети

TORTUGA 2

Морозильна бонета TORTUGA 2 з легкими кришками з великим об’ємом камери. Використовується для викладки морозива, заморожених продуктів, напівфабрикатів, м’яса, птиці.

Детальніше

WHALE 2000G

Морозильна бонета WHALE 2000G – кращий варіант для супермаркетів, гіпермаркетів і магазинів “сash and сarry”.

Детальніше

Морозильні шафи

GRANBERING INTEGRAL

Морозильна шафа GRANBERING INTEGRAL була розроблена і виготовлена виключно для демонстрації морожених і заморожених продуктів.

Детальніше

GRANBERING

Морозильна шафа GRANBERING була розроблена і виготовлена виключно для демонстрації морожених і заморожених продуктів.

Детальніше

Морозильні шафи-бонети

CAYMAN UP

Морозильні шафи-бонети CAYMAN UP представляють собою охолоджувану шафу з заскленими стулками дверей, змонтований на корпус морозильної бонети, що сприяє максимальному використанню торгових площ і зручності експлуатації виробів.

Детальніше

CAYMAN 2

Морозильні шафи-бонети CAYMAN 2 представляють собою охолоджувану шафу з заскленими стулками дверей, змонтований на корпус морозильної бонети, що сприяє максимальному використанню торгових площ і зручності експлуатації виробів.

Детальніше